Hakkımızda

Gelişen Teknolojiyle, immobilizer chipli anahtarlar dünyamızda hızla gelişmekte. Pratik elektronik anahtar firmamız, her marka ve model aracınızın immobilizer anahtarının yedeğini  kopyalar veya yenisini yapar eskisini unutturur, immobilizer anahtarınınızı tamir eder. Pratik anahtar olarak bizler her türlü yedekleme de kapı açmada ruhsat sahibinin refakatinde tüm güvenlik önlemlerini alarak yedekleme yada yeni anahtar yapmaktayız. Pratik anahtar Güvenilir, güvenlikli Elektronik oto anahtar firmasıdır.

Pratik Anahtar Kimdir?

Yıl 2000 ; Kurucularımız anahtar servisi hizmetlerinde olan hizmetlerini giderek büyütmekte ve piyasada aranan usta konumuna girmektedirler.
Yıl 2003 ; İmmobilizer teknolojisinde tamir servis hizmetleri profesyonelce verilmeye başlamıştır. Praktiker yapı marketleri zinciri ile yapılan olumlu görüşmeler sonrasında firmamız Pratik anahtar adı ile çalışmalarına başlamıştır.
Yıl 2007 ; Anahtarlık çeşitlerinde devrim niteliğinde bol ürün ve uygun fiyatlarımız ile öne çıkmaktayız. Ayrıca bu yıllarda insanların aklına anahtar diyince ilk pratik anahtar gelmektedir. Bu olumlu gelişme müşterilerimizin güvenini kazanabilen çalışanlarımızın üstün gayretleri ile gerçekleşmiştir.
Yıl 2010 ; Pratik Anahtar Servisi adı, marka tescili ile koruma altına alınmıştır. Yeni web sitemiz hizmete girmiştir. Anahtarcılara özel toptan satış hizmetimiz başlamıştır. İstanbul genelinde 4 (dört) şube ile hizmet ağımız genişletilmiştir.

İLETİŞİM

0216 473 14 71
0541 324 55 20
 info@pratikanahtar.com.tr
MERKEZ: Esentepe Mah. İnönü Cad. Kartal Oto Sanayi Sitesi B-6 Blok No:32 Kartal / İstanbul
Şubelerimiz için TIKLAYINIZ!

     

İLETİŞİM FORMU

14 + 5 =

 Elektronik Anahtar  Tüm Hakları saklıdır | Kopyalanamaz Alıntı Yapılamaz!

Free WordPress Themes, Free Android Games